Novinky

partička na vzduchu a jiný prázdninový blbosti

23.07.2012 20:56

Ahoj ahoj ahoj!!!!

Tak po dlouhé době opět tady, doufám že si užíváte prázdniny, protože dneska se konečně udělalo hezky. Snad taky nezapomínáte na Partičku, i když teď vysílají jenom reprízy (nakopat je za to zadku, vážně!) a že se alespoň někdo chystáte na Partičku na vzduchu, protože to bude naprosto famózní akce a mě je strašně moc líto, že tam nebudu :(. https://www.youtube.com/watch?v=NYAVhhNXXl8 Pokud máte někdo to štěstí a jedete tam, tak mi pak, jestli se vám bude chtít, můžete poslat svoje zážitky, fotky atd. na email (ondrasokolwebnode@seznam.cz) a já je tu můžu uveřejnit. Jinak pro ty méně šťastné, celou událost bude přenášet televize óčko, přenos začíná v 15:00.

Za další: ČT začala natáčet film Occamova břitva, v hlavní roli s Ondrou https://www.tyden.cz/rubriky/media/televize-a-radia/ct-zacala-natacet-thriller-occamova-britva_239730.html . Já sice thrillery, horory a tak nesleduju, ale na tenhle asi zkusim tu odvahu najít. (Jsem totiž extrémní strašpitel, tak proč se ještě děsit sledováním hororů a podobnejch věcí?) Na fotky se můžete podívat tady, ale asi už jste je viděli, kdo dneska neni na fb, že? https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.391524810895121.81681.174838245897113&type=3

To je pro dnešek asi vše, tak užívejte prázdnin, kdo ví, jak dlouho nám to sluníčko vydrží!

Pac a pusu, M.

Dámský krejčí

13.06.2012 19:07

Zdar a nazdar! Radši to píši ještě sem, ale jinak je to v kalendáři. Zítra, to je ve čtvrtek 14.6. odvysílá ČT2 od 21:05 záznam ze hry Činoherního klubu Dámský krejčí s Ondrou v hlavní roli. Doporučuji nahrát. M.

PS. DÁMSKÝ KREJČÍ KE STAŽENÍ NA: https://ulozto.cz/xhHubrW/damsky-krejci-avi

Hello, Dolly!

20.05.2012 16:41

Včera jsem byla na představení Hello, Dolly!, které vzniklo pod Ondrovou režií. A jak to dopadlo? Nejlepší představení vůbec!!! Strašně moc se mi to líbilo, vážně jo. Bylo to vtipný, moderní, krásný písničky a kostýmy, skvělé herecké výkony, předevšim musím vyzdvihnout Ivanu Chýlkovou, která opravdu zazářila. Kdybych někde Ondru potkala, řekla bych: "Dobrá práce!" Pokud máte zájem, toto představení rozhodně stojí za zhlédnutí, nebudete litovat!

Potřebujete sekačku??

06.05.2012 14:54

Partička prodává a všichni to vědí. Kdybych právě potřebovala sekačku, určitě bych si koupila tuhle. Ondrovi věřim :D https://www.youtube.com/watch?v=_5eGaaD6xuM

Máte talent? Zkuste tuhle soutěž :))
 https://www.stream.cz/funmanie/680515-funmanie-prvni-netalentova-show

Rozhovor

19.04.2012 21:35

https://ona.idnes.cz/fanynky-mam-rad-psychopatky-jsou-horsi-rika-ondrej-sokol-pzm-/spolecnost.aspx?c=A120417_133820_spolecnost_jup

VIP

16.04.2012 21:28

Partička opět ve VIP zprávách, zítra prý bude nějaké překvapení, tak koukejte ;-). Celá videa jsou samozřejmě v archivu primy a pkud by se vám to nechtělo hledat tak tady jen s Partičkou a hlavně Ondrou (všimněte si jeho výrazu když řiká že je na nás pyšnej <3 ).

https://www.youtube.com/watch?v=0smFGfpNGEU

Tak brou noc, krásný sny a pac a pusu, M.

A vítězem se stává.....

14.04.2012 21:49

Chtěla bych touhle cestou strašně moc pogratulovat Ondrovi i celé Partičce k získání cen TÝTÝ v kategoriích osobnost televizní zábavy, pořad roku a absolutní vítěz. Jste jedničky a myslím tím všechny, Ondru, Michala, Igora, Geňu, Dana i Mariána. Zbožňuju vás, zasloužíte si všechny ceny, které jste dostali a které, doufám, v budoucnu dostanete. A dnešní sestava se všemi třemi zrcátky jen pro vás:

Dobrou noc, 
    neskutečně šťastná, spokojená a hrdá na všechny jejich fanoušky. M.

TÝTÝ

14.04.2012 18:49

STRAŠNĚ MOOOC SE OMLOUVÁM že jsem vás tak zanedbávala. Každopádně vám to vynahradím. Přidávám novou várku fotek.

Doufám, že jste si všimli, že Ondra je nominovanej na cenu TÝTÝ v kategorii osobnost televizní zábavy a Partička na pořad roku. Přímý přenos dnes ve 20:00 na ČT1. Tak držte pěsti, M.

Perfect days

09.03.2012 19:49

Film Perfect days již ke stažení na uložto.cz ;-))) M.

Uncut

04.03.2012 18:00

Nesestříhané video z talkshow 7 pádů Honzy Dědka ve videích. M.

1 | 2 >>

Novinky

Den O

27.01.2012 19:23

Přeju krásnej večer, doufám že jste se dneska měli dobře :)

Dala jsem si tu práci a přidala spoustu nových fotek z Partičky. A to ne tak, že bych si do Googlu zadal "Ondřej Sokol.Partička", ale shlédla jsem spoustu dílů a dělala momentky. Teď to vyznělo jako hrozná oběť, ale fakt je, že mě to i bavilo (asi jedinej způsob jak příjemně trávit dny,když jste nemocný). Takže se pokochejte fotkami, které jinde neuvidíte...

Našla jsem vám na youtube hru Deskový statek, kde Ondra hraje. Hra je to dobrá, ale pokud vám čistě jen o Ondru tak tam máte i video kde jsou pouze scénky s ním ;-).

Přemejšlim že zejtra zkusim přidat fotky z Útěku do Budína, ale nevim jak budou vypadat, film je dost nekvalitní..(myslim co se obrazu týče).

Taky jsem zjistila že zase budou v divadle hrát Hello, Dolly! , kterou Ondra režíroval. Začínají v březnu, odkaz na prodej lístků máte v Kalendáři akcí.

No tak myslim, že pro dnešek je toho dost, takže přeju všem krásný sny a pohodovej víkend.

M.

Uvítací článek aneb tři dva jedna start!

26.01.2012 23:12

Zdravím všechy Partičkáře a fanoušky Ondry Sokola.
Rozhodla jsem se o Ondrovi založit malý blog, vlastně jen takový "bloček". A proč?? Protože si myslim, že Ondra je jeden z nejlepších divadelních režisérů, je to skvělý herec a v Partičce opravdu vyniká.

Budu se snažit sem přidávat fotky, videa, události a tak dále, i když většina informací je na facebooku Partičky, odkaz je na úvodní stránce. Ale jak jsem již řekla, tato stránka je více o Ondrovi než o Partičce, takže se budu soustředit spíše na něj.

No tak to bylo jen tak na úvod, pro dnešek konec, přeju krásný sny - M.

P.S. Budu ráda když se vyjádříte v knize návštěv ;-).